Karate Kids

Nasi nauczyciele

Nauczyciel kontraktowy. Absolwentka Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach, oraz Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, kierunek pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Odbyła kurs animatora warsztatów plastycznych i zabaw dziecięcych oraz szkolenie na temat pedagogiki medialnej z elementami arteterapii.

Posiada pięcioletnie doświadczenie w opiece i pracy z dziećmi. Jest twórczym, pełnym pomysłów nauczycielem, któremu praca z dziećmi daje wiele satysfakcji oraz radości. Dzięki otwartości świetnie nawiązuje kontakt nie tylko z dziećmi ale również z rodzicami, za co jest bardzo ceniona i lubiana.

Mottem Pani Ani jest „spróbować w życiu wszystkiego, na tyle na ile pozwalają nam nasze możliwości.” Uważa, że warto patrzeć na świat oczami dzieci, ich zachowanie stanowi jedyny w swoim rodzaju klucz do zrozumienia rzeczywistości. Jej hobby to jazda na rowerze i powietrzne sporty ekstremalne. 

Anna Kurant

Studentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej ZNP w Warszawie na kierunku Pedagogika, specjalność Wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną. Pracuje w naszym przedszkolu od 2014 roku, na początku była asystentką nauczyciela, obecnie prowadzi grupę czterolatków. Praca z dziećmi daje jej dużo satysfakcji. Z przyjemnością pomaga przedszkolakom odkrywać świat , stawiając sobie za cel poznanie potrzeb wychowanków i ukierunkowanie działań na ich indywidualne potrzeby. Jest osobą odpowiedzialną, sumienną i cierpliwą. Ofiarowuje dzieciom serdeczność, zapewniając jednocześnie poczucie bezpieczeństwa. 

Maria Ratyńska

Studentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej na kierunku pedagogika specjalna wczesne wspomaganie rozwoju dziecka i terapia pedagogiczna. Swoją przygodę z dziećmi rozpoczęła kilka lat temu jako opiekunka w żłobku. Pracowała jako niania oraz opiekun osoby niepełnosprawnej w przedszkolu integracyjnym. Jest bardzo wesołą i otwartą osobą, dzięki czemu szybko zyskała sympatię przedszkolaków i ich rodziców. Zawsze uśmiechnięta, pogodna i chętna do zabawy z dziećmi. 

Natalia Szymańska

Nauczyciele zajęć dodatkowych

Daniel Jechna

Język angielski

Nauczanie dzieci języka angielskiego jest dla niego ogromnie satysfakcjonującym zajęciem, ponieważ dzieci zaskakująco szybko przyswajają wiedzę i rozwijają swoje zdolności. Zabawa i ruch to nieodłączny element aktywności dzieci w wieku przedszkolnym, dlatego specjalnie opracowany program dla najmłodszych jest bogaty w rymowanki, piosenki, gry i pomoce multimedialne w postaci tablicy interaktywnej. Podczas nauki Pan Daniel wykorzystuje min. metodę audiowizualną, dzięki której dzieci przyswajają zagadnienia językowe w znanym sobie dobrze środowisku i otoczeniu, a przy tym – nie przestają się dobrze bawić. 

Daniel Jechna
Basia Wiraszka

Rytmika i fitness dla najmłodszych

Magister biologii i fizjoterapeuta, posiada przygotowanie muzyczne oraz ukończone liczne kursy min. Instruktora aerobiku. W trakcie zajęć Pani Basia wprowadza dzieci w świat muzyki i ruchu, podczas jej zajęć dzieci mają okazję bawić się gimnastyką. Każde zajęcia mają odrębny temat, np. "Afrykańskie zwierzęta" czy "Ulubione bajki". W oparciu o własny program autorski prowadzi zajęcia fitnessu dla dzieci podczas których dzieci ćwiczą z różnymi przyborami, bawią się i tańczą. Praca z muzyką, tworzenie zajęć łączących ogólnorozwojowe ćwiczenia, korektywę, zabawę i taniec, przeznaczonych dla dzieci, daje Pani Basi dużo satysfakcji.

Barbara Wiraszka

Gimnastyka, piłki i maty

Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego, jest dyplomowanym nauczycielem Wychowania Fizycznego ze specjalnością Trener Zapasów. Od 20 lat trenuje wyczynowo zapasy . Jest wychowankiem i trenerem w Klubie Sportowym Gwardia Warszawa. Od 11 lat prowadzi zajęcia sportowe z dziećmi w przedziale wiekowym 3 – 12 lat oraz trenuje dorosłych zawodników. 

Krzysztof Olszewski

Nauka tańca

Swoją przygodę z tańcem zaczęłam w wieku 4 lat i bardzo dobrze pamiętam jak prosiłam mamę, żeby zapisała mnie na zajęcia taneczne. Miałam dużo szczęścia, że spełniła moją prośbę i przez następne lata życia, zanim stałam się dorosła zawoziła mnie na każdy trening, czekała na mnie zawsze wspierała nawet wtedy, gdy zaczynałam wątpić, czy dam radę. Jej poświęcenie sprawiło, że zostałam jedną z czołowych tancerek Polski w tańcu towarzyskim. W Mistrzostwach Polski startowałam 16 razy i zawsze plasowałam się w pierwszej dwunastce. W 2010 roku zajęłam trzecie miejsce na Mistrzostwach Polski par zawodowych w tańcu towarzyskim w stylu latynoamerykańskim.

Taniec to całe moje życie. Tańczyłam zawsze, w przedszkolu, w szkole podstawowej, w liceum i na studiach. Mam 34 lata i nadal tańczę i uczę tańczyć. Zaczęło się od zajęć dla dorosłych, a dwanaście lat temu zaproponowano mi pracę w przedszkolu. Na początku się bałam, ale to był strzał w dziesiątkę:) Przy dzieciach sama staję się dzieckiem tańczę z nimi, bawię się, sprawia mi to ogromną przyjemność i satysfakcję. Wiem, że nie każdy z moich podopiecznych zostanie tancerzem, ale najważniejsze jest dla mnie to, aby w przyszłości miały miłe wspomnienia, jak najwięcej zapamiętały z naszych wspólnych lekcji, może któreś z nich pokocha taniec tak jak ja:) 

Katarzyna Żurawska

Nasz adres 
Karate Kids Niepubliczne Przedszkole
Sylwia Kuczkowska

Al. Rzeczypospolitej 18/136
02-972 Warszawa

Kontakt
Telefony do Nas:
792 468 292, 022 370 26 56
Email: biuro@karatekids.info

© Copyright 2018 by www.Karate-Kids.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone