Niepubliczne Prywatne Przedszkole Sportowe Karate Kids - Warszawa, Wilanów

Nasi nauczyciele

Anna Kurant

Nauczyciel kontraktowy. Absolwentka Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach, oraz Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, kierunek pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Odbyła kurs animatora warsztatów plastycznych i zabaw dziecięcych oraz szkolenie na temat pedagogiki medialnej z elementami arteterapii.

Posiada pięcioletnie doświadczenie w opiece i pracy z dziećmi. Jest twórczym, pełnym pomysłów nauczycielem, któremu praca z dziećmi daje wiele satysfakcji oraz radości. Dzięki otwartości świetnie nawiązuje kontakt nie tylko z dziećmi ale również z rodzicami, za co jest bardzo ceniona i lubiana.

Mottem Pani Ani jest „spróbować w życiu wszystkiego, na tyle na ile pozwalają nam nasze możliwości.” Uważa, że warto patrzeć na świat oczami dzieci, ich zachowanie stanowi jedyny w swoim rodzaju klucz do zrozumienia rzeczywistości. Jej hobby to jazda na rowerze i powietrzne sporty ekstremalne.

Małgorzata Leszczyńska

Studentka pedagogiki małego dziecka na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się starożytnymi cywilizacjami, szczególnie ich mitologią i fantastyką. Uwielbia japońską sztukę składania papieru – origami. Jej największym hobby jest pisanie opowiadań. W wolnych chwilach słucha muzyki.

Maria Ratyńska

Studentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej ZNP w Warszawie na kierunku Pedagogika, specjalność Wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną.

Nauczyciele zajęć dodatkowych

Język angielski

Daniel Jechna nauczyciel języka angielskiego - nauczanie dzieci języka angielskiego jest dla niego ogromnie satysfakcjonującym zajęciem, ponieważ dzieci zaskakująco szybko przyswajają wiedzę i rozwijają swoje zdolności. Zabawa i ruch to nieodłączny element aktywności dzieci w wieku przedszkolnym, dlatego specjalnie opracowany program dla najmłodszych jest bogaty w rymowanki, piosenki, gry i pomoce multimedialne w postaci tablicy interaktywnej. Podczas nauki Pan Daniel wykorzystuje min. metodę audiowizualną, dzięki której dzieci przyswajają zagadnienia językowe w znanym sobie dobrze środowisku i otoczeniu, a przy tym – nie przestają się dobrze bawić.

Rytmika i fitness dla najmłodszych

Barbara Wiraszka magister biologii i fizjoterapeuta, posiada przygotowanie muzyczne oraz ukończone liczne kursy min. Instruktora aerobiku. W trakcie zajęć Pani Basia wprowadza dzieci w świat muzyki i ruchu, podczas jej zajęć dzieci mają okazję bawić się gimnastyką. Każde zajęcia mają odrębny temat, np. "Afrykańskie zwierzęta" czy "Ulubione bajki". W oparciu o własny program autorski prowadzi zajęcia fitnessu dla dzieci podczas których dzieci ćwiczą z różnymi przyborami, bawią się i tańczą. Praca z muzyką, tworzenie zajęć łączących ogólnorozwojowe ćwiczenia, korektywę, zabawę i taniec, przeznaczonych dla dzieci, daje Pani Basi dużo satysfakcji.

Gimnastyka, piłki i maty

Krzysztof Olszewski ukończył Akademię Wychowania Fizycznego, jest dyplomowanym nauczycielem Wychowania Fizycznego ze specjalnością Trener Zapasów. Od 20 lat trenuje wyczynowo zapasy . Jest wychowankiem i trenerem w Klubie Sportowym Gwardia Warszawa. Od 11 lat prowadzi zajęcia sportowe z dziećmi w przedziale wiekowym 3 – 12 lat oraz trenuje dorosłych zawodników.